Zimní Liga 2017 v Běchovicích

Mikulášský turnaj Běchovice

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ SC BĚCHOVICE !!! Hraje se v hale!!!!!!!!

info k turnaji

sobota 2.12.2017 od 14:00 – MPŘ r.09-10 – NAPLNĚNO!

přihlášená mužstva : BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ŘÍČANY, TJ SLAVIA RADONICE, SPARTAK KBELY, ŽRALOCI BOHNICE,     

FA PRAHA, FK PŠOVKA MĚLNÍK, SK VIKTORIA SIBŘINA, SK TŘEBORADICE REAL, SK TŘEBORADICE AC

Rozpis:

sraz: 14:30, 14:54 – Sibřina-Říčany, 15:50 – Sibřina-Třeboradice, 16:32 Sibřina-FA Praha, 17:14 – Sibřina – Spartak Kbely 

18:00-19:00 – zápasy o umístění


 

neděle 3.12.2017 od 8:00 – SPŘ  r.07-08 – hraje se v hale!!!!

přihlášená mužstva : BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD NAD LESY MODRÁ, FK ÚJEZD NAD LESY ZELENÁ , TJ EMĚ MĚLNÍK

SK VIKTORIA SIBŘINA, SK ZELENEČ

Rozpis: sraz 7:30, 8:00 – Sibřina – FK ÚJEZD NAD LESY modrá, 9:20 – Sibřina – TJ EMĚ MĚLNÍK, 10:08 Sibřina – BĚCHOVIČTÍ SRŠNI,

10:40 – Sibřina – FK ÚJEZD NAD LESY zelená, 11:12 – Sibřina – SK ZELENEČ, po 12:00 vyhlášení

 

 

 

 

 

 

 

Zimní Liga Běchovice 2017

Jako každoročně tak i letos pořádá FK Újezd nad Lesy ve spolupráci s Běchovickými sršni Zimní ligu pro kategorii MF10 (roč. 2006 a ml).

Konečná tabulka :             Sestava:      Termín:
1. SK Aritma Praha 2006 28b. 9-1-0 144:20

2. SK Zeleneč 27b. 9-0-1 102:35

3. Běchovičtí sršni 21b. 7-0-3 81:62

Boukal Marek 14

Boukal Lukáš 3

Foltýn Ondřej 10

2.hrací den Ne 15.1.   9 – 18:30

11:10 Sibřina – SK Modřany      5:1 (Mazura 4x, Foltýn O.)

13:20 Sibřina – TJ Kyje               1:14 (Foltýn O.)

4.SK Aritma Praha 2007 17b. 5-2-3 59:50

5. TJ Kyje 16b.  5-1-4 65:46

6. SK Třeboradice 15b. 5-0-5 47:80

Foltýn Vojtěch 12

Formandl Vojtěch 6

Fořt Jakub 9

3.hrací den So 28.1.

14:50 Sibřina – SK Zeleneč  0:10

16:40 Sibřina –SK Aritma Praha 2007    9:2 (6x- Mazura, 1x- Lesonický, Štěrba, Zajíček)

7.SK Viktoria Sibřina 12b. 3-3-4 40:89

 8.Spartak Hrdlořezy 10b. 3-1-6 71:61

9. ČAFC Praha 8b. 2-2-6 59:89

 

11. SK Modřany 1b. 0-1-9 27:115

Kysela Tomáš 5

Lesonický Lukáš 16

Mazura Martin 7

Michalík Kryštof 2

4.hrací den Ne 12.2.

11:10 Sibřina – SK Třeboradice    5:4 (2x- Mazura Martin, 1x- Lesonický Lukáš, Štěrba Ondřej, Foltýn Ondřej  )

13:00 Sibřina – Běchovičtí sršni  5:18 (3x- Foltýn Ondřej, 1x- Lesonický Lukáš, Štěrba Ondřej)

 

 

 Kejla Jakub 17

 Počta Ondřej 1

Štěrba Ondřej 8

 Tröster David 15

5.hrací den So 18.2.

14:50 Sibřina – ČAFC Praha  6:6     (2x- Fořt Jakub, 1x- Mazura Martin, Foltýn Ondřej, Zajíček Adam, Trӧster David )

16:40 Sibřina – Spartak Hrdlořezy  3:3 (Mazura Martin, Fořt Jakub, Trӧster David)  

  Zajíček Adam 13  6.hrací den So 25.2.

17:35 Sibřina – SK Aritma Praha 2006

1x- Foltýn Ondřej

18:50 Sibřina – Slovan Kunratice

3x-Mazura Martin, 1x- Štěrba Ondřej, Fořt Jakub

5.3. Ne slavnostní vyhlášení s dopr. programem.

   

 

 

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Komentáře jsou uzavřeny.