Zápasy – MP

Rozpis zápasů MP jaro 2018 – skupina F

TJ Slavoj Velké Popovice  8./9.9.    tráva-Velké popovice    
Strančice  15./16.9.    tráva-Strančice    
FK Radošovice  22./23.9    tráva-Radošovice    
SK Vyžlovka 2011  7.10.2018 (ne)  9:00  tráva-Vyžlovka    
SK Viktoria Sibřina  13.10.2018 (so)  10:00  tráva-Sibřina    
TJ Sokol Škvorec  20./21.10.    tráva-Škvorec    

Rozpis zápasů MP jaro 2018

kde                                                                 soupeř                                                            výsledek                                                           střelci      
TJ Slavoj Velké Popovice                        TJ Slavoj Velké Popovice      
TJ Slavoj Velké Popovice      
TJ Slavoj Velké Popovice      
TJ Slavoj Velké PopoviceSK Vyžlovka 2011      
TJ Slavoj Velké PopoviceTJ Sokol Škvorec      
Strančice  TJ Slavoj Velké Popovice      
Strančice      
StrančiceFK Radošovice      
StrančiceSK Vyžlovka 2011      
StrančiceTJ Sokol Škvorec      
FK RadošoviceTJ Slavoj Velké Popovice      
FK Radošovice      
FK RadošoviceFK Radošovice      
FK RadošoviceSK Vyžlovka 2011      
FK RadošoviceTJ Sokol Škvorec      
SK Vyžlovka 2011      
SK Vyžlovka 2011      
SK Vyžlovka 2011      
SK Vyžlovka 2011SK Vyžlovka 2011      
SK Vyžlovka 2011TJ Sokol Škvorec      
SK Viktoria SibřinaTJ Slavoj Velké Popovice      
SK Viktoria Sibřina      
SK Viktoria Sibřina      
SK Viktoria SibřinaSK Vyžlovka 2011      
SK Viktoria SibřinaTJ Sokol Škvorec      
TJ Sokol ŠkvorecTJ Slavoj Velké Popovice      
TJ Sokol Škvorec      
TJ Sokol Škvorec      
TJ Sokol ŠkvorecSK Vyžlovka 2011      
TJ Sokol ŠkvorecTJ Sokol Škvorec      

 

 

Rozpis zápasů MP jaro 2018 – skupina F

SK Union Čelákovice B  8.4.2018 (ne)  10:00  tráva-Čelákovice  ulice 28. října  odehráno  
SK Kostelec u Křížků  21.4.2018 (so)  10:00  tráva-Kostelec  odehráno  
TJ SK Bašť  12.5.2018 (so)  10:00  tráva-Bašť  odehráno  
SK Viktoria Sibřina  26.5.2018 (so)  10:00  tráva-Sibřina  odehráno  
TJ SKK Hovorčovice B  10.6.2018 (ne)  10:00  tráva-Hovorčovice  odehráno  
TJ Kounice  17.6.2018 (ne)  10:00  tráva-Kounice odehráno  

Rozpis zápasů MP jaro 2018

kde soupeř výsledky střelci
 SK Union Čelákovice B  TJ Kounice  3:1  Foltýn V. 2x, Kohoutek J.
 SK Union Čelákovice B SK Kostelec u Křížků   2:5  Pavlínek L., Čečák J.
 SK Union Čelákovice B  TJ SK Bašť  10:0  Foltýn V. 3x, Čečák J., Michalík K. 2x, Pavlínek L., Bašista S. 2x, Hroník P.
 SK Union Čelákovice B  TJ SKK Hovorčovice B  8:0  Foltýn V. 2x, Čečeák J. 2x, Knotek F. 2x, Pavlínek L. 2x
 SK Union Čelákovice B  SK Union Čelákovice B  7:0  Foltýn V. 2x, Michalík K. 3x, Pavlínek L., Čečák J.
 SK Kostelec u KřížkůJ TJ Kounice  4:5  Foltýn V. 2x, Jahoda O., Michalík K.
 SK Kostelec u Křížků  SK Kostelec u Křížků  2:4  Pavlínek L., Knotek F.
 SK Kostelec u Křížků  TJ SK Bašť  8:0  Foltýn V., Čečák J., Bašista S., Hroník P. 2x, Jahoda P., Tejkl F., Bajtler M.
 SK Kostelec u Křížků  TJ SKK Hovorčovice B  6:3  Pavlínek L., Foltýn V. 2x, Jahoda O., Čečák J, Michalík K.
 SK Kostelec u Křížků  SK Union Čelákovice B  5:0  Jahoda O. 2x, Foltýn V., Bašista S. 2x
 TJ SK Bašť TJ Kounice  5:2   Bajtler M. 3x, Michalík K., Hroník P. 
 TJ SK Bašť SK Kostelec u Křížků  0:4  ————————
 TJ SK Bašť TJ SK Bašť  5:2  Knotek F., Bašista S. 3x, Čečák J.
 TJ SK Bašť  TJ SKK Hovorčovice B  7:1  Michalík K. 3x, Jahoda O. 3x, Knotek F.
 TJ SK Bašť SK Union Čelákovice B  7:0   Jahoda O. 3x, Michalík K. 2x, hroník P. 2x
 SK Viktoria Sibřina  TJ Kounice  5:3 Foltýn V., Michalík K., Bašista S.
 SK Viktoria Sibřina SK Kostelec u Křížků  3:0K Foltýn V. 2x, Bašista S.
 SK Viktoria Sibřina TJ SK Bašť  13:3 Foltýn V. 5x, Bašista S. 3x,  Hroník P., 
 SK Viktoria Sibřina TJ SKK Hovorčovice B  11:0 Čečák J. Jahoda O., Foltýn V. 4x, Hroník P., Bašista S. 2x, Michalík K.
 SK Viktoria Sibřina

SK Viktoria Sibřina B

SK Union Čelákovice B

na domácím turnaji

 7:5

20:7

Foltýn V. 5x

Bajtler M. 6x, Knotek F., Ulrych O. 3x, Novák E. 4x, Zdobinský F. 2x, Foltýn O. 3x

 TJ SKK Hovorčovice B TJ Kounice 6:4 Bajtler M., Michalík K. 2x, Foltýn V.
 TJ SKK Hovorčovice B SK Kostelec u Křížků 6:0 Čečák J., Foltýn V. 3x, Jahoda O., Knotek F.
 TJ SKK Hovorčovice B  TJ SK Bašť 6:2 Jahoda O. 3x, Pavlínek L., Novák E., Čečák J.
 TJ SKK Hovorčovice B TJ SKK Hovorčovice B 0:2 —————————–
 TJ SKK Hovorčovice B SK Union Čelákovice B 4:1 Pavlínek L., Foltýn V. 3x
 TJ Kounice TJ Kounice 1:2 Pavlínek L.
 TJ Kounice SK Kostelec u Křížků 1:2 Michalík F.
 TJ Kounice TJ SK Bašť 6:1 Foltýn V. 2x, Tejkl F. 2x, Michalík K., Novák E.
 TJ Kounice TJ SKK Hovorčovice B 3:4 Michalík K., Foltýn V., Čečák J.
 TJ Kounice  SK Union Čelákovice B 3:2 Foltýn V., Hroník P., Pavlínek L.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis zápasů MP podzim 2017

TJ Slavia Radonice 10.9.2017  (ne) od 9:00 nehrajeme!!!! odehráno  
SK Viktoria Sibřina   23.9.2017    (so)         od 10:00 (nehrají Radonice)               odehráno  
SK Zeleneč B     1.10.2017    (ne)  od   10:00 (nehrají Kounice)  odehráno  
AFK Nehvizdy

Spartak ČelákoviceA

8.10.2017    (ne)

14.10.2017       (so)

 od 10:00

 od 10:00

(nehraje Spartak Čelákovice)

(nehraje Zeleneč B)

 odehráno

 odehráno

 
Kounice 21.10.2017 (so) od  10:00 (nehrají Šestajovice)  odehráno  
SK Šestajovice              
5.11.2017    (ne) od 10:00  (nehrají Nehvizdy)  odehráno  

7 týmů ve skupině, 7 termínů turnajů, každý tým odehraje 6 turnajů, každý tým jeden z turnajů vynechá. Poznámka za termínem turnaje, kdy máme volno!!!!!! http://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/supina-h/

 

Odehrané zápasy MP jaro 2017

kde soupeř výsledky střelci
TJ Slavia Radonice   nehrajeme!!!!  0:0 ———————–
SK Viktoria Sibřina   SK Zeleneč B  2:4 Foltýn V., Kohoutek J.
SK Viktoria Sibřina   AFK Nehvizdy    2:5 Knotek F., Pavlínek L.
SK Viktoria Sibřina Kounice   0:3  ————————
SK Viktoria Sibřina SK Šestajovice    6:4  Foltýn V. 4x, Michalík K. 2x
SK Viktoria Sibřina   Spartak Čelákovice A  3:4  Foltýn V., Kohoutek J.,Pavlínek L.
SK Zeleneč B   SK Zeleneč B    1:5  Foltýn V.
SK Zeleneč B    AFK Nehvizdy    0:8   ————————
SK Zeleneč B  SK Šestajovice    8:2  Foltýn V., Pavlínek L. 3x, Jahoda O. 2x, Bašista S., Knotek F.
SK Zeleneč B    Spartak Čelákovice A  1:4  Foltýn V.
SK Zeleneč B  TJ Slavia Radonice   1:6  Jahoda O.
AFK Nehvizdy   AFK Nehvizdy   0:7   ————————
AFK Nehvizdy   TJ Slavia Radonice   3:3  Foltýn V. 3x
AFK Nehvizdy   SK Zeleneč B    2:2 Foltýn V. , Jahoda O.
AFK Nehvizdy   SK Šestajovice    5:1  Foltýn V. , Bašista S., Michalík K. 2x, Knotek F.
AFK Nehvizdy  Kounice   1:0  Foltýn V. 
Spartak Čelákovice A Spartak Čelákovice B   2:3  Jahoda O., Čečák J.
Spartak Čelákovice A Kounice   6:1  Foltýn V. 3x, Jahoda O., Pavlínek L. 2x
Spartak Čelákovice A SK Šestajovice  5:1  Foltýn V., Jahoda O., Čečák J., Knotek F., Michalík K.
Spartak Čelákovice A TJ Slavia Radonice   1:5  Foltýn V.
Spartak Čelákovice A AFK Nehvizdy   1:5  Jahoda O.
Kounice  Kounice    2:7  Hroník P., Foltýn V.
Kounice  AFK Nehvizdy   2:6  Foltýn V. 2x
Kounice  TJ Slavia Radonice   2:3  Foltýn V., Michalík K.
Kounice  Spartak Čelákovice B   2:2  Bašista S., Michalík K.
Kounice  SK Zeleneč B    3:6  Hroník P., Foltýn V., Bajtler M. (p)
SK Šestajovice    SK Šestajovice  3:3  Foltýn V., Bašista S., Jahoda O.
SK Šestajovice    SK Zeleneč B     1:2 Jahoda O.
SK Šestajovice     TJ Slavia Radonice  3:2  Foltýn V., Kohoutek J., Hroník P.
SK Šestajovice   

SK Šestajovice   

Kounice 

Spartak Čelákovice B 

 2:1

0:3

 Čečák J., Foltýn V.

———————-

 

Rozpis zápasů MP jaro 2017

TJ Aero Odolena Voda  9.4.2017  od 9:00 (ne)  odehráno    
 Čechie Tuklaty A´  23.4.2017  od 10:00 (ne)  odehráno    
 SK Šestajovice Žraloci  6.5.2017  od 10:00 (so)  odehráno    
 SK Kamenice  21.5.2017  od 10:00 (ne)   odehráno    
 TJ Slavia Radonice A´  28.5.2017                od 9:00 (ne)   odehráno    
 SK Viktoria Sibřina  10.6.2017  od 10:00 (so)  odehráno    

Odehrané zápasy MP jaro 2017

kde soupeř výsledky střelci
 TJ Aero Odolena Voda  TJ Aero Odolena Voda  2:2  Formandl, Foltýn V.
 TJ Aero Odolena Voda  Čechie Tuklaty A´  7:0   Boukal L. 6x, Foltýn V.
 TJ Aero Odolena Voda ´SK Šestajovice Žraloci  2:3  Boukal L., Foltýn V.
 TJ Aero Odolena Voda  SK Kamenice  1:2  Štěrba
 TJ Aero Odolena Voda  TJ Slavia Radonice A´  1:3  Boukal L.
 Čechie Tuklaty A´  TJ Aero Odolena Voda  4:1 3xBoukal L., Štěrba
 Čechie Tuklaty A´  Čechie Tuklaty A´  5:0  3xBoukal L., 2x Štěrba
 Čechie Tuklaty A´  SK Šestajovice Žraloci  5:0  3xBoukal L., Štěrba, Formandl
 Čechie Tuklaty A´  SK Kamenice  3:0   kontumačně
 Čechie Tuklaty A´  TJ Slavia Radonice A´  1:6  Boukal L.
 SK Šestajovice Žraloci   TJ Aero Odolena Voda  1:8  Čečák
 SK Šestajovice Žraloci   Čechie Tuklaty A´  1:7  Foltýn V.
SK Šestajovice Žraloci   SK Šestajovice Žraloci  1:4  Boukal L.
 SK Šestajovice Žraloci  SK Kamenice  2:3 Boukal L., Foltýn V.
 SK Šestajovice Žraloci  TJ Slavia Radonice A´  1:6 Foltýn V.
 SK Kamenice   TJ Aero Odolena Voda  2.1  Formandl, Štěrba
 SK Kamenice  Čechie Tuklaty A´  2:2  Boukal M., Jahoda
 SK Kamenice   SK Šestajovice Žraloci  5:0   Štěrba, Boukal L. 4x
 SK Kamenice  SK Kamenice  6:5  Foltýn V, Boukal L. 3x, Boukal M. 2x
 SK Kamenice  TJ Slavia Radonice A´  0:8  ——————
 TJ Slavia Radonice A´   TJ Aero Odolena Voda  0:0  —————-
 TJ Slavia Radonice A´  Čechie Tuklaty A´  2:0  Štěrba, Foltýn V.
 TJ Slavia Radonice A´   SK Šestajovice Žraloci  2:0  Boukal L., Štěrba
 TJ Slavia Radonice A´  SK Kamenice  2:0  Foltýn V., Boukal L.
 TJ Slavia Radonice A´ TJ Slavia Radonice A´   2:2  Boukal L., Tejkl F.
  SK Viktoria Sibřina   TJ Aero Odolena Voda  2:4  Štěrba, Pavlínek
  SK Viktoria Sibřina  Čechie Tuklaty A´  6:2  Štěrba 3x, Formandl 2x, jahoda
  SK Viktoria Sibřina   SK Šestajovice Žraloci  2:0 Foltýn V.,  Štěrba
  SK Viktoria Sibřina  SK Kamenice  4:2  Štěrba 2x, Foltýn V. 2x
  SK Viktoria Sibřina  TJ Slavia Radonice A´   7:1  Pavlínek

Rozpis zápasů MP podzim 2016

SK Viktoria Sibřina 04.9.2016 neděle 10:00 hod. hřiště-SK Viktoria Sibřina odehráno   
SK VYŽLOVKA 2008 18.9.2016 neděle 09:00 hod. hřiště-SK Vyžlovka odehráno    
Kostelec n.Č.l./Nučice 2.10.2016 nedělě 09:00 hod.    odehráno   
Vyžlovka/Jevany A´ 16.10.2016 neděle 09:00 hod. hřiště-SK Vyžlovka  odehráno   
SK Všestary 22.10.2016 sobota 10:00 hod. hřiště-SK Všestary  odehráno  
TJ Sokol Svojetice 13.11.2016 neděle 10:00 hod. hřiště-TJ Sokol Svojetice   odehráno  

Odehrané zápasy podzim 2016

kde soupeř výsledky střelci
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  1:5  Boukal
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  8:4  Kejla, Boukal 4, Štěrba 2x, Michalík
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  5:3  Boukal 3x, Foltýn V., Formandl
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina – SK Všestary 7:2   Foltýn V., Boukal 3x, Formandl, Štěrba 2x
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  6:1  Foltýn V., Boukal 2x, Štěrba 3x
SK VYŽLOVKA 2008 SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  3:4  Boukal 2x, Foltýn V.
SK VYŽLOVKA 2008 SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  5:2  Kejla 4x, Foltýn V.
SK VYŽLOVKA 2008 SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  3:1  Formandl 2x, Boukal
SK VYŽLOVKA 2008 SK Viktoria Sibřina – SK Všestary  3:3  Štěrba, Boukal 2x
SK VYŽLOVKA 2008 SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  4:1  Formandl, Foltýn V. 2x, Štěrba
Kostelec n.Č.l./Nučice SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  1:1  Štěrba
Kostelec n.Č.l./Nučice SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  6:0  Boukal 4x, Foltýn V., Štěrba
Kostelec n.Č.l./Nučice SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  6:0 Foltýn V. 3x, Jahoda, Formandl, Štěrba
Kostelec n.Č.l./Nučice SK Viktoria Sibřina – SK Všestary  4:2   Štěrba 3x, Formandl
Kostelec n.Č.l./Nučice SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  7:0  Foltýn V., Štěrba, Kejla 3x, Formandl, Michalík
Vyžlovka/Jevany A´ SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  0:8  —————–
Vyžlovka/Jevany A´ SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  3:4   Foltýn V., Štěrba
Vyžlovka/Jevany A´ SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  2:1   Foltýn V., Boukal L.
Vyžlovka/Jevany A´ SK Viktoria Sibřina – SK Všestary  3:2  Formandl, Boukal L., Foltýn V.
Vyžlovka/Jevany A´ SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  10:0  Formandl 2x, Štěrba 2x, Boukal M., Foltýn V. 2x,   Kejla, Pavlínek 2x
SK Všestary SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  3:1  Boukal L., Foltýn V., Štěrba
SK Všestary SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  5:1  Boukal L. 2x, Štěrba 3x
SK Všestary SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  14:0 Foltýn V., Štěrba 4x, Boukal L., Pavlínek, Formandl 5x, Boukal M., Michalík
SK Všestary SK Viktoria Sibřina – SK Všestary  8:3 Boukal L. 3x, Štěrba 4x, Formandl
SK Všestary SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  8:0 Michalík 2x, Štěrba 2x, Foltýn V. 2x, Kohoutek, Kejla
TJ Sokol Svojetice SK Viktoria Sibřina -SK VYŽLOVKA 2008  1:6  Boukal L.
TJ Sokol Svojetice SK Viktoria Sibřina – Kostelec n.Č.l./Nučice  0:2  —————–
TJ Sokol Svojetice SK Viktoria Sibřina – Vyžlovka/Jevany A´  0:4  —————–
TJ Sokol Svojetice SK Viktoria Sibřina – SK Všestary  2:0  Boukal L. 2x
TJ Sokol Svojetice SK Viktoria Sibřina- TJ Sokol Svojetice  9:0  Boukal L. 3x, Formandl 2x, Štěrba, Michalík, Pavlínek, Foltýn V.

Rozpis zápasů MP jaro 2016

SK Úvaly 3.4.2016  (ne) 10:00 hod.  odehráno
Čechie Tuklaty (Kolín) 16.4.2016 (so) 10:00 hod. odehráno
SK Kamenice 30.4.2016 (so)   9:30 hod. odehráno
Dobré Pole / Kouřim (Kolín) 15.5.2016 (ne)   9:00 hod. odehráno hř. Dobré Pole
SK Viktoria Sibřina 28. 5.2016 (so)   9:00 hod.  odehráno
Kostelec n.Č.l. / Nučice 12.6.2016  (ne)   9:00 hod. odehráno hř. Nučice

Bližší informace na OFS PV.

Odehrané zápasy jaro 2016

kde soupeř výsledky střelci
SK Úvaly SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  8:4  Mazura6x, Tejkl, Tröster
SK Úvaly SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice  5:1  Foltýn, Mazura 3x, Formandl
SK Úvaly SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  11:2  Mazura 6x, Foltýn, Tejkl 2x, Tröster, Štěrba
SK Úvaly SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  4:3  Mazura, Tröster, Lesonický 2x
SK Úvaly SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice  11:1  Mazura 5x, Foltýn 2x, Tejkl, Kysela, Štěrba 2x
Čechie Tuklaty SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  5:2  Mazura 4x, Foltýn
Čechie Tuklaty SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice  3:3  Mazura 2x, Foltýn
Čechie Tuklaty SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  10:1  Mazura 6x, Tröster 2x, Tejkl, Kysela
Čechie Tuklaty SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  1:3  Tröster
Čechie Tuklaty SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice  8:4  Mazura 2x, Foltýn 3x, Tröster, Štěrba, Tejkl
SK Kamenice SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  5:3  Tröster 2x, Foltýn 3x
SK Kamenice SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice  2:2  Mazura, Foltýn
SK Kamenice SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  11:1  Fořt, Foltýn, Formandl, Tejkl 4x, Tröster 2x,  Mazura
SK Kamenice SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  3:1 Lesonický, Foltýn, Mazura
SK Kamenice SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice 7:2  Foltýn, Mazura 2x, Tröster 2x, Formandl, Peroutek
TJ Sokol Dobré Pole SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  1:1  Foltýn
TJ Sokol Dobré Pole SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice 2:2    Mazura , Tröster 
TJ Sokol Dobré Pole SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  7:3  Mazura 4x, Foltýn, Tröster, Tejkl
TJ Sokol Dobré Pole SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  1:3  Tejkl
TJ Sokol Dobré Pole SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice  4:1  Mazura 3x, Formandl
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  0:3  
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice  2:2  Foltýn, Lesonický
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  5:0  Foltýn 2x, Peroutek, Lesonický, Fořt,
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  3:0  Foltýn 2x, Tejkl
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice  6:0  Formandl, Foltýn 2x, Boukal 2x, Lesonický
Kostelec n.Č.l. / Nučice SK Viktoria Sibřina-SK Úvaly  5:0  Mazura 3x, Foltýn O., Lesonický
Kostelec n.Č.l. / Nučice SK Viktoria Sibřina- SK Kamenice  7:2  Mazura 3x, Foltýn O. 2x, Tröster, Foltýn V.
Kostelec n.Č.l. / Nučice SK Viktoria Sibřina- Čechie Tuklaty  6:1  Mazura 3x, Foltýn O. 2x, Formandl
Kostelec n.Č.l. / Nučice SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Dobré Pole  5:2  Mazura 2x, Foltýn O.,  Tröster, Štěrba
Kostelec n.Č.l. / Nučice SK Viktoria Sibřina-Kostelec n.Č.l/Nučice  7:2  Mazura 3x, Foltýn O. 2x, Štěrba, Formandl

Odehrané zápasy podzim 2015

kde soupeř výsledky střelci
FK Radošovice SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 2:0 Mazura, Tejkl
FK Radošovice SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 2:6 Mazura 4x, Formandl, Fořt
FK Radošovice SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice 2:5  Mazura, Foltýn
FK Radošovice SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 2:2  Lesonický, Foltýn
FK Radošovice SK Viktoria Sibřina-FK Říčany 4:1  Tejkl
SK Vyžlovka MIX SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 4:4 Mazura 3x, Lesonický
SK Vyžlovka MIX SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 10:0 Mazura 4x, Foltýn 3x, Tröster, Lesonický, Štěrba
SK Vyžlovka MIX SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice 3:6 Foltýn 2x, Mazura
SK Vyžlovka MIX SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 2:2 Lesonický, Tröster
SK Vyžlovka MIX SK Viktoria Sibřina-FK Říčany 0:5 —————————–
TJ Sokol Hrusice SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 3:2 Kočí 2x, Mazura
TJ Sokol Hrusice SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 8:0 Mazura 3x, Foltýn 3x, Kočí 2x
TJ Sokol Hrusice SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice 1:4 Tejkl
TJ Sokol Hrusice SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 7:2 Mazura 5x, Foltýn, Fořt
TJ Sokol Hrusice SK Viktoria Sibřina-FK Říčany 2:3  Foltýn, Štěrba
SK Vyžlovka 2008 SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 3:1  Mazura 2x, Plachý
SK Vyžlovka 2008 SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 8:1 Tejkl 3x, Mazura 2x, Foltýn 2x , Plachý
SK Vyžlovka 2008 SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice 1:3 Tejkl
SK Vyžlovka 2008 SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 2:1  Foltýn 2x
SK Vyžlovka 2008 SK Viktoria Sibřina-FK Říčany 2:4  Mazura, Foltýn
FK Říčany SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 3:3 Foltýn 2x, Mazura
FK Říčany SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 10:0 Tröster, Štěrba 2x, Lesonický, Plachý 2x, Foltýn 2x, Mazura 2x
FK Říčany SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice 0:4 ——————————
FK Říčany SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 3:0 Mazura 2x, Foltýn
FK Říčany SK Viktoria Sibřina-FK Říčany 4:0 —————————–
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-FK Radošovice 3:1  Foltýn 3x
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka MIX 5:0 K    kontumace
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-TJ Sokol Hrusice    0:6 —————————–
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-SK Vyžlovka 2008 5:0 K    kontumace
SK Viktoria Sibřina SK Viktoria Sibřina-FK Říčany    1:4   Mazura

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.