Zápasy – MP

Rozpis zápasů MP-ŽLUTÁ jaro 2019 – skupina Elite

Pozim 2018 mladší přípravka-rozpis

https://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/jaro/elitni-skupina/
Mnichovice  13.4.2019 (so)     9:00 tráva odehráno  
Kostelec n.Č.l.  27.4.2019 (so)  9:00 UMT odehráno  
Kunice A  11.5.2019 (so)  10:00 tráva odehráno  
Říčany  19.5.2019 (ne) 13:00 tráva odehráno  
SK Vyžlovka 2010  2.6.2019 (ne) 9:00 tráva odehráno  
Sibřina žlutá     

 

 

8.6.2019 (so)    

 

 

15.6. okrfin  14:00 Stará Boleslav

13:00     

 

Stará Boleslav – Sibřina žlutá 9:5

tráva     

tráva

Brůhová Z., Bašista S., Foltýn V. 2x, Michalík K.

   

Rozpis zápasů MP-MODRÁ jaro 2019 – skupina Skupina D – JIH

 

 
Ondřejov 14.4.2019 (ne)     9:00  tráva odehráno  
Dobřejovice 28.4.2019 (ne)   9:00  tráva odehráno  
SK Vyžlovka 2011 12.5.2019 (ne)   9:00    tráva odehráno  
Sibřina modrá 18.5.2019 (so) 13:00     tráva odehráno   
Dobré Pole 2.6.2019 (ne) 9:00  tráva odehráno  
Český Brod 8.6.2019 (SO) 14:00 tráva odehráno  

Rozpis zápasů MP jaro 2019 – ŽLUTÁ

kde                                                                 soupeř                                                            výsledek                                                     střelci      
Mnichovice                                              Mnichovice                                                         7:3                               Čečák, Foltýn V. 2x, Bašista, Hroník 2x, Novák      
Mnichovice                                              Kostelec n.Č.l.                                                    3:0                               Foltýn V., Hroník,Michalík K.       
Mnichovice                                              Kunice A                                                              4:4                              Michalík K.  2x, Foltýn V. 2x      
Mnichovice                                              Říčany                                                                   4:1                              Foltýn 4x      
Mnichovice                                              SK Vyžlovka 2010                                               4:4                              Foltýn V. 2x, Michalík K.  2x      
Kostelec n.Č.l.                                         Mnichovice                                                           5:2                              Bašista S. 2x, Michalík K., Foltýn V., Novák E.      
Kostelec n.Č.l.                                         Kostelec n.Č.l.                                                      6:0              Foltýn V., Michalík K., Novák E. 2x, Čečák J. Hroník P.      
Kostelec n.Č.l.                                         Kunice A                                                               6:5              Čečák J. 2x, Hroník P. 2x, Michalík K., Foltýn V.      
Kostelec n.Č.l.                                         Říčany                                                                    9:4            Michalík K., Novák E. 2x,, Foltýn V. 2x, Bašista S. 2x,,                                                                                                                                                                                Zdobinský F., Čečák J.       
Kostelec n.Č.l.                                         SK Vyžlovka 2010                                                7:3            Foltýn V. 5x, Čečák J. Hroník P.      
Kunice A                                                  Mnichovice                                                            3:3            Michalík K., Novák E. 2x,,       
Kunice A                                                  Kostelec n.Č.l.                                                        7:0          Michalík K. 2x,Hroník P.,                                                                                                                                                                  Brůhová Z., Foltýn V., Bašista S., Čečák J.      
Kunice A                                                  Kunice A                                                                  7:3    Čečák J., Foltýn V. 4x, Bašista S. 2x      
Kunice A                                                  Říčany                                                                      8:2        Foltýn V. 3x, Bašista S. 3x,                                                                                                                                                                                 Zuzka, Čečák J.      
Kunice A                                                  SK Vyžlovka 2010                                               10:0        Foltýn V. 3x, Novák E.,                                                                                                                                                                                       Zdobinský 2x, Čečák J., Ulrych,                                                                                                                                                                       Hroník, Michalík K.      
Říčany                                                      Mnichovice                                                              4:3       Foltýn V. 4x      
Říčany                                                      Kostelec n.Č.l.                                                      7:1  Foltýn V. 2x, Novák E., Ulrych O. 3x,                                                                                                                                                                        Zdobinský F.      
Říčany                                                      Kunice A                                                                6:4  Foltýn V. 3x, Novák E. 2x, Čečák J.      
Říčany                                                      Říčany                                                             7:1 Foltýn V. 4x, Michalík K. 2x,  Zdobinský F.      
Říčany                                                      SK Vyžlovka 2010                                               3:0  Čečák J., Bašista S., Novák E.      
 SK Vyžlovka 2010                                Mnichovice                                                            7:2   Foltýn V. 6x, Bašista S.      
 SK Vyžlovka 2010                                Kostelec n.Č.l.                                                       6:0   Foltýn V. 2x, Hroník P. 3x, Čečák J.      
 SK Vyžlovka 2010                                Kunice A                                                                 3:8   Foltýn V. , Bašista S., Čečák J.      
 SK Vyžlovka 2010                                Říčany                                                                     9:2   Čečák J. 2x, Hroník P. 2x, Bašista S.,                                                                                                                                                               Novák E. 2x, Foltýn V. 2x      
 SK Vyžlovka 2010                                SK Vyžlovka 2010                                                  4:3   Čečák J., Foltýn V. 2x, Novák E.          
SK Viktoria Sibřina                              Mnichovice                                                               2:3 Novák E., Bašista S.                                                        
SK Viktoria Sibřina                              Kostelec n.Č.l.                                                         7:0  Bašista S. 4x, Novák E.2x, Foltýn V.       
SK Viktoria Sibřina                              Kunice A                                                                   2:5  Bašista S., Čečák J.      
SK Viktoria Sibřina                              Říčany                                                                       9:0  Foltýn V. 2x, Čečák J., Hroník P. 2x,                                                                                                                                                               Michalík K. 2x, Bašista S., Novák E.      
SK Viktoria Sibřina                              SK Vyžlovka 2010                                                   2:4  Foltýn V., Bašista S.    

Rozpis zápasů MP jaro 2019 – MODRÁ

kde                                                                 soupeř                                                            výsledek                                                    střelci      
Ondřejov                                                     Ondřejov                                                            1:6                                                          Šebek      
Ondřejov                                                     Dobřejovice                                                        0:13      
Ondřejov                                                     SK Vyžlovka 2011                                              3:4                                                      Mazura T., Fiala, Šebek      
Ondřejov                                                     Dobré Pole                                                          5:3                                                 Pospíšil, Fiala, Šebek 2x, Mazura T.      
Ondřejov                                                     Český Brod                                                          9:1                                                      Šebek      
Dobřejovice                                                Ondřejov                                                              1:1                                                  Brůhová      
Dobřejovice                                                Dobřejovice                                                          1:5                                              Pikna      
Dobřejovice                                                SK Vyžlovka 2011                                                11:1           Zdobinský 5x, Šebek, Procházka,Brůhová, Mazura,                                                                                                                                                                                 Pikna 2x      
Dobřejovice                                                Dobré Pole                                                          9:0            Brůhová 3, Pikna, Veselý, Zdobinský 2x, Mazura, č.4???      
Dobřejovic                                                  Český Brod                                                           1:7            Pikna      
SK Vyžlovka 2011                                      Ondřejov                                                              2:5             Zdobinský, Pikna      
SK Vyžlovka 2011                                      Dobřejovice                                                         5:6     Šebek, Veselý, Pikna, Zdobinský 2x      
SK Vyžlovka 2011                                      SK Vyžlovka 2011                                                4:1     Brůhová 2x, Spudil, Pikna      
SK Vyžlovka 2011                                      Dobré Pole                                                          12:0 Mazura M., Zdobinský 2x, Pikna 5x,                                                                                                                                                                Šebek, Veselý, Brůhová 2x      
SK Vyžlovka 2011                                      Český Brod                                                          5:4    Pikna 2x, Zdobinský, Šebek      
Sibřina modrá                                            Ondřejov                                                 6:2 Zdobinský F. 3x, Medáček T. 2x, Mazura M.      
Sibřina modrá                                            Dobřejovice                                                        2:7  Spudil V., Zdobinský F.      
Sibřina modrá                                            SK Vyžlovka 2011                                              3:3  Spudil V.,, Procházka J., Fiala M.      
Sibřina modrá                                            Dobré Pole                                                          3:0 Kontumace   —————————-      
Sibřina modrá                                            Český Brod                                                          2:7  Zdobinský F. 2x      
Dobré Pole                                                  Ondřejov                                                              1:6  Zdobinský F.      
Dobré Pole                                                  Dobřejovice                                                         3:7  Zdobinský F., Brůhová Z., Pikna M.      
Dobré Pole                                                  Vyžlovka 2011                                 5:3   Pikna M. 2x, Spudil V., Zdobinský F., Veselý J.      
Dobré Pole                                                 Dobré Pole                          7:0 Zdobinský 3x, Pikna M., Fiala M., Veselý J., Brůhová Z.      
Dobré Pole                                                 Český Brod                                                            4:4  Pikna M. 3x, Zdobinský F.      
Český Brod                                                 Ondřejov                                                                2:6 Zdobinský F. 2x      
Český Brod                                                 Dobřejovice                                                           2:6 Spudil V., Pikna M.      
Český Brod                                                 Vyžlovka 2011          5:1  Medáček T., Zdobinský F., Šebek M., Brůhová Z., Pospíšil M.      
Český Brod                                                 Dobré Pole                9:0 Mazura T., Zdobinský F., Brůhová Z.2x, Pikna M. 4x., Veselý J.      
Český Brod                                                 Český Brod                                                            1:2  Brůhová Z.    

 

Rozpis zápasů MP podzim 2018 – skupina B 

Pozim 2018 mladší přípravka-rozpis

https://www.ofspv-turnaje.eu/mladsi-pripravky/podzim/skupina-b/
TJ Slavoj Velké Popovice  8.9.2018 (so)     13:00  tráva-Velké Popovice odehráno  
FK Radošovice B  15.9.2018 (so)   13:00  tráva-Radošovice odehráno  
FK Radošovice A  23.9.2018 (ne)    9:00  tráva-Radošovice odehráno  
SK Vyžlovka 2011  7.10.2018 (ne)    9:00  tráva-Vyžlovka odehráno  
SK Viktoria Sibřina  13.10.2018 (so)  13:00  tráva-Sibřina odehráno  
TJ Sokol Škvorec  21.10.2018 (ne)    9:00  tráva-Škvorec odehráno  

Rozpis zápasů MP podzim 2018

kde                                                                 soupeř                                                            výsledek                                                           střelci      
TJ Slavoj Velké Popovice                        TJ Slavoj Velké Popovice                            18:0   Foltýn V. 4x, Čečák, Ulrych 2x,                                                                                                                                                                       Bašista 3x, Zdobinský, Michalík K. 4x,                                                                                                                                                            Novák 3x,       
TJ Slavoj Velké Popovice                        FK Radošovice B                                          ——-      
TJ Slavoj Velké Popovice                        FK Radošovice A                                         5:6   Michalík K. 3x, Čečák, Bašista      
TJ Slavoj Velké Popovice                        SK Vyžlovka 2011                                        13:1  Foltýn V. 4x,Michalík K. 3x,Bašista 3x,                                                                                                                                                         Novák , Hroník, Čečák      
TJ Slavoj Velké Popovice                        TJ Sokol Škvorec                                         9:2   Michalík K. 2x, Foltýn V., Bašista 2x,                                                                                                                                                             Čečák 2x, Hroník, Novák      
FK Radošovice B                                      TJ Slavoj Velké Popovice                          17:2    Foltýn V. 6x, Zdobinský, Čečák 2x,                                                                                                                                                                  Bašista 3x, Michalík K. 3x, Ulrych 2x      
FK Radošovice B                                      FK Radošovice B                                          ————————————–      
FK Radošovice B                                      FK Radošovice A                                         5:4      Čečák, Bašista 2x, Hroník, Ulrych      
FK Radošovice B                                      Vyžlovka 2011                                              11:2     Foltýn 2x, Bašista 3x, Michalík K. 4x,                                                                                                                                                             Čečák, Ulrych      
FK Radošovice B                                      TJ Sokol Škvorec                                         17:1    Foltýn 4x, Michalík K. 6x, Bašista 4x,                                                                                                                                                            Mazura T., Hroník, Čečák      
FK Radošovice A                                      TJ Slavoj Velké Popovice                           18:0 Foltýn V. 5x, Michalík K. 2x, Novák 3x,                                                                                                                                                    Ulrych, Zdobinský 2x, Bašista 2x, Čečák 3x      
FK Radošovice A                                      Sibřina modrá-Škvorec 1:6 (Brůhová), Radošovice 0:16, Popovice 2:9 (Medáček,                                                                                                                                   Brůhová), Vyžlovka 3:4 (Brůhová), Sibřina žlutá 0:14      
FK Radošovice A                                      FK Radošovice A                                          4:2  Foltýn V., Michalík K., Ulrych, , Bašista       
FK Radošovice                                         SK Vyžlovka 2011                                          15:2 Čečák 2x, Foltýn V. 5x, Michalík K. 2x,                                                                                                                                                            Ulrych 3x, Novák 2x, Bašista      
FK Radošovice                                         TJ Sokol Škvorec                                           5:3 Čečák 2x, Foltýn V. 3x      
SK Vyžlovka 2011                                    TJ Slavoj Velké Popovice             15:1 Foltýn V. 4x, Bašista 2x, Hroník, Michalík K. 2x,                                                                                                                                         Tejkl, Brůhová 3x, Zdobinský, Novák      
SK Vyžlovka 2011                                    Český Brod                                                      5:1  Michalík K., Hroník, Tejkl F., Foltýn V.,                                                                                                                                                        Novák       
SK Vyžlovka 2011                                    FK Radošovice A                                            6:2  Hroník, Čečák, Bašista, Foltýn V.,                                                                                                                                                                    Novák, Michalík K.      
SK Vyžlovka 2011                                    SK Vyžlovka 2011                                          9:0   Bašista, Michalík K. 2x, Zdobinský 2x,                                                                                                                                                           Foltýn V. 2x, Novák 2x      
SK Vyžlovka 2011                                    TJ Sokol Škvorec                                            3:3 Novák 2x, Michalík K.,       
SK Viktoria Sibřina                                 TJ Slavoj Velké Popovice                             7:0 Čečák, Ulrych 2x, Novák 2x, Foltýn V.,                                                                                                                                                          Hroník                               
SK Viktoria Sibřina                                 Český Brod                                                    13:0 Foltýn V.2x, Hroník 4x, Bašista 3x,                                                                                                                                                                Zdobinský, Michalík K., Tejkl F., Čečák,      
SK Viktoria Sibřina                                 FK Radošovice A                                            7:0 Foltýn V.3x, Hroník, Bašista,                                                                                                                                                                            Zdobinský, Novák      
SK Viktoria Sibřina                                 SK Vyžlovka 2011                                          14:0 Foltýn V. 4x, Ulrych, Zdobinský 2x,                                                                                                                                                                Novák 2x, Tejkl F., Čečák, Hroník 2x,                                                                                                                                                            Bašista      
SK Viktoria Sibřina                                 TJ Sokol Škvorec                                             6:1 Michalík K. 2x, Foltýn V.,  Bašista 2x,                                                                                                                                                             Ulrych      
TJ Sokol Škvorec                                     TJ Slavoj Velké Popovice                               9:1  Brůhová 2x, Michalík K., Bašista 2x,                                                                                                                                                               Foltýn V., Hroník 2x, Novák      
TJ Sokol Škvorec                                     Český Brod                                                        7:1  Šebek 2x, Bašista 2x, Michalík K.,                                                                                                                                                                   Novák, Ulrych      
TJ Sokol Škvorec                                     FK Radošovice A                                             4:5  Hroník, Bašista, Michalík K.,                                                                                                                                                                             Foltýn V., Ulrych      
TJ Sokol Škvorec                                     SK Vyžlovka 2011                                            6:0  Šebek, Michalík K. 2x, Brůhová,                                                                                                                                                                       Foltýn V.,Hroník      
TJ Sokol Škvorec                                     TJ Sokol Škvorec                                             4:2  Bašista 2x, Ulrych, Foltýn V.      

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.