Mladší žáci – rozpis 2018/2019

rozpis jaro 2018/2019

Podzim 2018– rozpis v .pdf

Tabulka a následující kolo

Sraz hodinu před zápasem v místě zápasu.

ROZPIS MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ – JARO mladší žáci OP 2018/2019
Den Datum Výkop Domácí Výsledek          střelci Hosté Kolo
So  23. 3.  10:15 SK Úvaly                                                             SK Viktoria Sibřina   14.
So 30. 3.  10:15 SK Viktoria Sibřina                Struhařov 15.
Ne 7.4. 10:15 SK VYŽLOVKA B   SK Viktoria Sibřina   16.
NE 14.4. 14:00 TJ Svornost Brázdim    SK Viktoria Sibřina  17.
So 20.4. 10:15 SK Viktoria Sibřina     TJ SK Bášť  18.
So 27.4. 10:15 SK Kostelec u Křížků    SK Viktoria Sibřina  19.
So 4.5. 10:15 SK Viktoria Sibřina    TJ Sokol Čestlice 20.
So 11.5. 14:00 SK Viktorie Jirny   SK Viktoria Sibřina 21.
So 18.5. 10:15 SK Viktoria Sibřina   1. FC Líbeznice 22.
So 25.5. 10:15 TJ Klíčany     SK Viktoria Sibřina 23.
Ne 1.6. 10:15 SK Viktoria Sibřina     TJ Sokol Klecany 24.
So 8.6. 09:30 T.J. Sokol Měšice    SK Viktoria Sibřina 25.
So 15.6. 10:15  Viktoria Sibřina   FK Dobřejovice SK 26.

 

Sraz hodinu před zápasem v místě zápasu.

ROZPIS MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ – PODZIM mladší žáci OP 2018/2019
Den Datum Výkop Domácí Výsledek          střelci Hosté Kolo
So  25. 8.  10:15 SK Viktoria Sibřina 4:3               Boukal L. 2x, Foltýn O.,  Tröster                                                 SK Úvaly 1.
So 1. 9.  10:15 Struhařov 2:2               Foltýn O., Boukal L.  SK Viktoria Sibřina 2.
So 8.9. 10:15 SK Viktoria Sibřina 13:0   Tejkl M., Boukal L. 2x, Mazura M. 3x, Ivanski,                  Foltýn O. 4x,  Tröster , Zajíček  SK VYŽLOVKA B 3.
Út 18.9. 17:00 SK Viktoria Sibřina  14:0    Foltýn O. 5x, Boukal L., Mazura M. 5x, Zajíček,                Formandl, Tejkl M. TJ Svornost Brázdim 4.
So 22.9. 10:15 TJ SK Bášť  4:5     Tejkl M.,, Jurášek, Tröster, Foltýn O. 2x  SK Viktoria Sibřina 5.
28.9. 10:15 SK Viktoria Sibřina  6:1     Mazura M. 2x, Fořt, Foltýn O. 2x, Boukal L. SK Kostelec u Křížků 6.
So 6.10. 10:15 TJ SOKOL ČESTLICE 1:2       Foltýn O. (p), Mazura M.   SK Viktoria Sibřina 7.
So 13.10. 10:15 SK Viktoria Sibřina  2:1       Jurášek, Mazura M. SK Viktorie Jirny 8.
Ne 21.10. 10:15 1. FC Líbeznice  1:3       Fořt, Tröster, Zajíček  SK Viktoria Sibřina 9.
So 27.10. 10:15 SK Viktoria Sibřina 10:0    Boukal L., Bracháček 3x, Mazura M. 3x,                            Foltýn O. 2x, Fořt   TJ Klíčany 10.
Ne 4.11. 10:15 TJ Sokol Klecany 0:2      Formandl, Tröster  SK Viktoria Sibřina 11.
So 10.11. 10:15 SK Viktoria Sibřina  3:0      Tröster, Boukal L., Fořt T.J. Sokol Měšice 12.
So 17.11. 10:15 FK Dobřejovice  1:2       Mazura M. 2x  SK Viktoria Sibřina 13.

 

Komentáře jsou uzavřeny.